Masážny olej na zvýšenie elasticity hrádze - MESIAC (HOLD Gát-masszázs olaj) 50 ml

Značka: Panarom
€11,50 / ks €9,58 bez DPH
Skladom

Zmes olejov a esenciálnych olejov na zvýšenie elasticity hrádze.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes olejov a esenciálnych olejov na zvýšenie elasticity hrádze. Pravidelné použitie tohto oleja uvoľňuje tkanivo hrádze a zvyšuje jej elasticitu, a tak zvyšuje šancu na pôrod bez nástrihu. Masáže hrádze navyše zlepšia jej prekrvenie, a tým zvýšia jej poddajnosť.

Použitie: Pri masáži hrádze je dôležité, aby sme perineum, teda oblasť medzi konečníkom a pošvovým vchodom, masírovali nielen zvonku, ale aj zvnútra. Masáže preto vykonávame i v oblasti pošvového vchodu - to je oblasť, ktorá je pri pôrode najviac zaťažovaná. Žena pri masáži zavedie svoj palec asi 2 cm do pošvy a túto oblasť jemne rozťahuje smerom ku konečníku. Súčasne prstami masíruje oblasť hrádze zvonka.

Upozornenie: pri sklone k predčasným sťahom masáže hrádze nerobíme. Tkanivo hrádze masírujeme od 34. týždňa tehotenstva (posledných 6 týždňov) denne po dobu 5-10 min alebo kým nepocítite jemné mravčenie. Požite na to 10-20 kvapiek oleja.

Hlavné zložky: Ľubovníkový olej, Makadamiový olej, Mandľový olej, esenciálne oleje: Ružové drevo, Levanduľa Neobsahuje žiadne konzervanty.