O nás

Za vznikom ESANA stojí rodina, ktorá dlhoročne hľadá prepojenie sily prírody, zdravia, ekológie a každodenného života. Každý z nás denne siaha na kozmetické prípravky od výmyslu sveta. Pre nás je dôležité vyberať si z takých, ktoré neobsahujú nežiadace chemické prísady. Preto sme začali hľadať výrobky, ktorú sú zložené z čisto prírodných látok s liečivými účinkami. Dopriať si kvalitnú prírodnú kozmetiku v každom veku je teraz možné práve s našimi produktami. Všetky sú zložené so 100% prírodných olejov. Prirodzené pre pokožku, šetrné k prírode a vhodné na každodenné používanie. Bonusom sú nádherné vôňe, s ktorými sa v štandardnej kozmetike nestretnete.

Okrem neprirodzenej kozmetiky sa najčastejšie stretávame s množstvom liekov a umelých prípravkov na pomoc pri zdravotných problémoch. A pritom je Aromaterapia historicky overnou a vhodnou metódou pri vašich problémoch. Preto sme do ponuku našich produktov zaradili aj prírodné esenciálne oleje, ktoré sú vhodné do difúzerov alebo na masáže.

Veríme že tak ako my aj vy si nájdete v týchto značkách svoj produkt, ktorý Vám pomôže odstrániť Vaše problémy a stane sa tak Vašim každodenným spoločníkom pri každodennej starostlivosti.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie