O produktoch Zanza

Dobrý deň, ZanZa dámy,

tu nájdete odpoveď na čokoľvek, čo vám o ZanZa napadne - po zodpovedaní každej vašej otázky veríme, že objavíte svojho nového favorita.

U nás nenájdete výrobok, ktorý by obsahoval chemikálie alebo iné zvláštne prísady. Nájdete tu však ručne vyrábané výrobky zo 100 % prírodných surovín – pravé prípravky pre starostlivosť o pleť a čistiace prípravky, mydlá, peelingy, telové oleje, ktoré už od prvého použitia slúžia jedine vášmu úžitku. Ak teda hľadáte práve čosi také, čítajte ďalej!

za_banner_mydla

ČO JE MORSKÁ RIASA A PREČO SA OCITLA VO VÝROBKOCH ZANZA?

Popozerajte sa tu alebo v položke menu – mydlá, a spoznajte naše mydlá s morskou riasou.Naše mydlá ZanZa Natural Cosmetics s obsahom morskej riasy sú darom pre pokožku. V každom zo siedmych druhov mydiel Seaweed sa nachádza vzácna kombinácia morskej riasy a kokosového oleja. Vyskúšajte ktorýkoľvek z nich a pozorujte, ako sa vaša pokožka prebúdza k životu.Podľa štúdií výrobky z morskej riasy pomáhajú obnoviť rovnováhu pokožky a regulujú tvorbu mazu. Morská riasa je bohatá na vitamíny, minerály, enzýmy a aminokyseliny, ktoré sú vynikajúcimi antioxidantmi. Jej pravidelné používanie môže omladiť a liečiť pokožku. Môže aktivovať regeneráciu kožných tkanív, vďaka čomu sa naša pokožka stáva pružnejšou a mladistvejšou. Keďže je bohatá na vitamíny B1, B2, B3, B6 a B12 má schopnosť zmierniť zápal, a tým chrániť povrch pokožky. Riasa obsahuje i horčík, vápnik a fluór, ktoré môžu vyrovnať obsah vlhkosti v pokožke, vďaka čomu nebude ani príliš suchá, ani príliš mastná.

KAŽDÉ MYDLO VYSÚŠA MOJU POKOŽKU, PREČO JU NEVYSÚŠA ZANZA?

Nie všetky naše mydlá sú samozrejme rovnaké a kvalita pokožky môže byť tiež odlišná na rôznych častiach tela. Odporúčame vyskúšať niektoré z našich mydiel počas 2 týždňov a pozorovať účinky na jednotlivých častiach tela. Kávovo-škoricové mydlo môže byť napríklad aj výborným doplnkom boja proti celulitíde. A ak aj napriek ošetrujúcim zložkám na niektorých častiach tela spozorujete vysúšanie, doplňte starostlivosť o pleť panenským kokosovým olejom v záujme trvácneho ošetrenia a hydratovania. Zároveň pite viac tekutín, význam pitného režimu nestačíme dostatočne prízvukovať.Viacerým z nás môže byť známy účinok vysušenia pokožky z čias, keď sme skúšali staré dobré mydlá z obchodu. Zlé spomienky sa rozplynú už pri prvom použití našich voňavých ošetrujúcich mydiel, pretože všetky mydlá Seaweed dodávané spoločnosťou ZanZa obsahujú aj včelí vosk a panenský kokosový olej. Sprchovanie tak nebude sprevádzané „škripľavým“ pocitom po použití mydla, ani nepríjemným pocitom napnutia pokožky. Práve naopak, vaša pokožka môže žiariť čistotou, vôňou a starostlivosťou.

SKUTOČNE BEZ CHEMIKÁLIÍ?

Skutočne. Navyše všetky mydlá sú ručne vyrábané a okrem toho aj každá surovina je ručne pripravovaná. Pri kúpe výrobkov Seaweed dodávaných spoločnosťou ZanZa okrem toho, že veľa robíte pre zdravie vlastnej pokožky, navyše umožňujete štúdium deťom zanzibarských matiek, keďže deti „mamičiek“ pracujúcich na farme morských rias na ostrove získajú možnosť kvalitného vzdelávania. Vôbec to nie je príznačné pre tento región, a preto nás napĺňa šťastím, že sa môžeme aktívne podieľať na dobrej veci.

JE PRAVDA, ŽE AJ VAŠE PEELINGY SA VYRÁBAJÚ IBA Z PRÍRODNÝCH LÁTOK?

za_banner_peeling

Jasná vec! Prečo by práve oni boli výnimkou? Peeling je nevyhnutnou súčasťou účinnej starostlivosti o telo. Odstraňuje odumreté epitelové bunky, pokožka sa tak stane oveľa uvoľnenejšou, dokonca aj absorpcia výživných látok je rýchlejšia. Peelingy si môžete vybrať z viacerých druhov prírodných peelingov, z ktorých najviac (ak sa práve zoznamujete s peelingom) odporúčame Coffee&Cinnamon alebo Zanzibar Spirit. Najlepšie však bude, ak si vy samy vyberiete svojho favorita.

MOJA POKOŽKA JE EXTRÉMNE SUCHÁ/MASTNÁ, ČO S TÝM VIEM SPRAVIŤ?

Extrémne reakcie pokožky môžu mať veľa vnútorných aj vonkajších príčin. Keď máte dlhodobé problémy s pokožkou, odporúčame navštíviť kožného lekára.
Isté však je, že žiadna z u nás zakúpených výrobkov vám neuškodí. Ak sa pozriete na zloženie našich výrobkov, zistíte, že sa v nich nenachádza žiadna taká zložka, s ktorou by ste sa dennodenne nestretávali (s výnimkou morskej riasy).

PREČO JE KOKOSOVÝ OLEJ ZRAZU TAK TRENDY?

za_banner_kokosovy olej

Medzi dnešnými trendmi v oblasti starostlivosti o krásu je len málo tak opodstatnených, ako ten s kokosovým olejom. Výbornou pomôckou na hydratovanie je panenský kokosový olej. S pokojným srdcom ho môžete používať po každom sprchovaní. Panenský kokosový olej je v skutočnosti prirodzený zvlhčovač a v tropických krajinách je aj obľúbenou pomôckou pri opaľovaní. Na južných kontinentoch ho natierajú nielen na telo, ale aj na vlasy a hoci sa vedú diskusie o tom, aký faktor ochrany poskytujú (ochranný faktor 2 alebo 7), vedci sa však všetci zhodli na tom, že kokosový olej neblokuje úplne UVB žiarenie potrebné pre syntézu vitamínu D.

DOKEDY MYDLO VYSTAČÍ?

Naše 100 gramové mydlá vystačia zvyčajne na 3 – 4 týždne, je to však závislé aj od toho, ako veľmi vás očaria a tiež aké máte osobné zvyky umývania. Niekto ich roztiera rukou, iné dámy si ho rozpenia špongiou. Akokoľvek sa rozhodnete, zamilujete si ich a veríme, že práve preto sa ku nám vrátite.

AKO POUŽÍVAŤ TELOVÝ PEELING?

Naše telové peelingy stačí použiť 1 – 2-krát týždenne. Navlhčite pokožku a natrite peeling množstva polovice orecha na problematické partie. Tvár vylúčte z hry, telové peelingy používame na telo od hlavy nadol. Na tvár by ste mali používať tvárový peeling. Peelingom natretú pokožku premasírujte jemným krúživým pohybom, nie príliš silno. Peeling z pokožky opláchnite a pokračujte v sprchovaní obvyklým spôsobom s vašim obľúbeným mydlom ZanZa.

AKO POUŽÍVAŤ TELOVÉ OLEJE?

Teplota topenia telových olejov je 25 °C, preto odporúčame vložiť flakón pred použitím do teplej vody, aby v nej olej zmenil skupenstvo a bol schopný preniknúť cez dierku rozprašovača/uzáveru. Následne pokožku osušte, kvapnite si/postriekajte si olej do dlane alebo na pokožku a rozotrite ho. Počkajte, kým vsiakne do pokožky a hľa, je to hotové! Kokosový olej môžete použiť mnohými spôsobmi, napríklad ako prirodzený odličovač, ako masku na vlasy, alebo ako účinnú starostlivosť na nohy. Vyskúšajte všetky spôsoby! V našom e-shope sú dostupné v 4 vôniach.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie