SUNSOL - ochrana pred slnkom

4 položiek celkom
af sunsol bronznapolaj 650x650 1
Novinka Tip
€19,50 / ks

Sunsol Bronz Opaľovací olej je synergická kompozícia nádherných rastlinných olejov. Poskytuje prirodzenú ochranu pokožky pred slnkom. 125ml

608
af sunsol husito 650x650
€17,50 / ks

Chladivý balzam po opaľovaní na tvár a telo sa postará o dlhotrvajúce osvieženie a upokojenie pokožky.

611
af sunsol spf15 650x650
€24,50 / ks

Krém na opaľovanie s ochranným faktorom SF15 zabezpečuje vďaka prírodným zložkám vysokú ochranu pokožky pred UVA a UVB žiarením.

617
af sunsol spf25 650x650
€25,50 / ks

Krém na opaľovanie s ochranným faktorom SF25 zabezpečuje vďaka prírodným zložkám vysokú ochranu pokožky pred UVA a UVB žiarením. 100ml

620

AF_termekcsalad_banner_sunsol_1920x500

Slnečné svetlo dáva život! Veríme, že mierny slnečný kúpeľ je nevyhnutnosťou pre naše telo i dušu. Produktová rada Sunsol používa 100% prírodné rastlinné oleje na zabezpečenie fyzickej ochrany pred slnkom a zabezpečuje regeneráciu pokožky vystavenej slnku, aby zostala zdravá, opálená a zamatová.

Opaľovací mlieko Sunsol s tropickou vôňou poskytuje fyzickú ochranu pred škodlivým UVA a UVB žiarením iba za pomoci prírodných produktov. Kokosový olej hydratuje, bambucké maslo vyživuje pokožku a vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam pokožka sa stáva pružnejšia a vláčna. Skutočnou špecialitou opaľovacích prípravkov Sunsol je však rakytníkový olej, ktorý omladzuje a regeneruje pokožku vystavenú slnku. Fyzickú ochranu pred svetlom zaisťuje (zabezpečuje)  aj v prírodne sa vyskytujúci, nie nanoveľkosti,  minerálny oxid titaničitý, ktorý sa počas používania neabsorbuje, ale ostáva na povrchu pokožky na ktorej vytvorí ochrannou vrstvu mierne opálového jasu (lesku).

Aký je rozdiel medzi chemickou a fyzikálnou ochranou pred svetlom? Rozdiel je v tom, ako opaľovacie mlieko reaguje na slnečné svetlo: absorbuje alebo odráža slnečné lúče. Opaľovacie mlieka obsahujúce chemické zložky proti slnečným lúčom sa po nanesení na pokožku vstrebávajú do pokožky a v pokožke vytvárajú ochrannú vrstvu, tým že absorbujú škodlivé UV lúče. Z tohto dôvodu, bohužiaľ, niektoré výskumy naznačujú že môžu tiež podporovať tvorbu škodlivých voľných radikálov. Na rozdiel od toho opaľovacie mlieka obsahujúce fyzické zložky sa neabsorbujú do pokožky, ale zostávajú na jej povrchu a vytvárajú akoby štít medzi našou pokožkou a slnečným žiarením a odrážajú škodlivé UVA a UVB lúče. Keďže v kozmetike Adrienne Feller nepoužívame chemikálie, bolo nám jasné, že sa rozhodneme pre fyzickú ochranu pred slnečnými lúčmi. Veľkou výhodou opaľovacieho prípravku na báze fyzikálnej ochrany je, že nemusíte čakať štvrť hodiny po aplikácii aby ste mohli ísť na slnko, pretože poskytuje okamžitú ochranu. Jeho použitie navyše šetrí životné prostredie, pretože pri kúpaní sa rozpúšťa vo vode a nepoškodzuje okolitý živý svet.

Prečo opaľovací krém Sunsol obsahuje minerály inej veľkosti ako nanoveľkosti?
Výskum ukázal, že niektoré veľmi malé tzv. nanočastice používané na výrobu opaľovacích mliek na ochranu proti slnečnému žiareniu môžu vstupovať do hlbších vrstiev kože a krvného systému, kde môžu vyvolať potenciálne škodlivé chemické reakcie. Preto sme na výrobu opaľovacieho mlieka Sunsol použili výlučne nerastné minerály ktoré neobsahujú nanočastice. Tieto účinné látka sa neabsorbujú do pokožky, ale zostáva na jej povrchu a majú reflexný účinok, a preto sú bezpečné.

 

Prečo je Sunsol Sun Milk ideálnym spoločníkom na vašu dovolenku?
• Obsahuje výlučne 100% prírodných zložiek
• Je vyrobené použitím bio zložiek
• Minerály ktoré zabezpečujú fyzikálnu ochranu pred slnečnými lúčmi, sa neabsorbuje do pokožky
• Je bezpečné, poskytuje fyzikálnu ochranu pred slnečnými lúčmi
• Neobsahuje prísady nano veľkosti
• Poskytuje okamžitú ochranu po aplikácii
• Ideálne aj pre deti
• Môže byť aplikovaný na tvár aj telo
• Neobsahuje silikón
• Neobsahuje parabény
• Počas vývoja produktu sme nevykonávali žiadne pokusy na zvieratách
• Je rozpustné vo vode, nepoškodzuje životné prostredie