Šťastná žena (Boldog Asszony) 10 ml

Značka: Panarom
€25 / ks €20,83 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Túto zmes esenciálnych olejov odporúčame všetkým dievčatám a ženám, ktoré sa chcú dostať bližšie k svojej ženskosti a čarovnému svetu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes 100% čistých a prírodných esenciálnych olejov. Túto zmes esenciálnych olejov odporúčame všetkým dievčatám a ženám, ktoré sa chcú dostať bližšie k svojej ženskosti a čarovnému svetu. Obsahuje éterické oleje ako Myrha, Ruža, Jazmín a Šalvia muškátová, ktoré podporujú ženskú energiu, aby sa dostala na povrch ženská tvorivá sila.

Použitie:
Menštruačné kŕče: Približne 10 dní pred menštruáciou dvakrát denne 2-3 kvapky zmiešajte s rastlinným olejom a natrite dolnú časť brucha a oblasť maternice.
Príprava na tehotenstvo, aby sa dostala na povrch materská energia: 5 dní v týždni každý večer 2-3 kvapky zmiešajte s rastlinným olejom a natrite dolnú časť brucha a oblasť maternice. Po 5 dňoch použitia si musíte dať 2 dni prestávku. (V tehotenstve je použitie prípravku kontraindikované!)
Nepravidelná menštruácia: Každý večer 2-3 kvapky zmiešajte s rastlinným olejom a natrite dolnú časť brucha a oblasť maternice.
Masáž: Odporúčame 10 kvapiek zmiešať s olejom z marhuľových jadier.